Блесна коливалки RIVER PLAY

Блесна коливалки RIVER PLAY відмінно підходять для ловлі головня, форелі, окуня, жераха та щуки. Вага коливалок від 1 гр до 10 гр, позволить підібрати модель під різіні водойми та певну рибу. Підложка всіх моделей не фарбована, а має натуальний жовтий латунний відтінок, що додатково приваблює рибу, перевірено. Моделі мають різну форму та колір, що допомагає підібрати оптимальний варіант та отримати бажану покльову. 

Моделі коливалок RIVER PLAY

Кенді - 1 гр, найменша серед коливалок RIVER PLAY, має відмінну гру навіть при дуже повільній проводці. Ідеально підходить для ловлі на невеликих річка, струмках, та озерах. Може спкусити рибу будь якого виду, навіть плотва, червонопірка, верховодка будуть регулярно в прилові. Хоча основний акцент буде звичайно на ловлю головня та окуня, в гірських річках форель та харіус. Але й невелика щука чи херех не пропустить таку легку здобич.

Донна - 1.6 гр, може бути використана в тих умовах що і Кенді, вага дозволяє обловлювати дуже мілководні ділянки. Має активну гру як при повільній та швидкі проводці, та і на падінні, що додатково привабить рибу. І елемент проводки з паузами можна викоритовувати на риболовлі.

Ромбик - 1.7 гр, має широку форму, коливалка покрита виямками в формі ромбиків, які додатково приваблюють відблисками. Підійде для річок з більш повільною течією, та озер. На швидких річках рекомендовано закидати в стороні від основного русла, оскільки блесна швидко заходить в штопор. Має дуже активну гру як при повільній проводці, так і на паузі. Добре підійде для обловлювання приямків, під корчами, де може ховатись крупний головень чи окунь.

Руна - 2.0 гр, як на два грами, має досить велику площину, гра стабільна, не широка, як на тихій воді, так і на течії. Універсальна коливалка RIVER PLAY на яку добре клює вся хижа риба.

Отто - 2.1 гр, видовжиної форми, добре тримає течію, в штопор практично не заходить. Можна обловлювати ділянки річок з стрімкою течією, де тримається форель, крупний головень чи жерех. На тихій воді має стабільну гру, при паузі сипеться.

Гая - 2.2 гр, складної форми коливалка, яка має унікальну гру, широко виляє "хвостом" при проводці. Може клюнути будь який хижак, розмір блесни привабливий і для крупної риби. На паузі гра відсутня. Рекомендована рівномірна проводка в середньому темпі.

Міу - 2.2 гр, має стабільну гру практично при будь якій проводці, на сильній течії заходить в шопор, і по грі тоді імітує обертаючу блешню -  вертушку. Добре ловить різну рибу, на паузі має гарну гру, сипеться.

Пал - 2.5 гр, універсальна блесна RIVER PLAY, трохи копактна, вага збільшена за рахунок товстішого метала. Далеко летить, має стабільну гру як при помірній течії так і в тихій воді. На сильній бистрині заходить в штопор, потрібно регулювати швидкіть проводки. На паузі гарно сипеться.

Міу - 2.8 гр, важча модель блесни (2.2 гр), має тіж характиректики. За рахунок більшої ваги можна дальше закинути, а трохи більший розмір може привабити більшого розміра рибу.

Донна - 3 гр, важча модель коливалки RIVER PLAY Донна 1.6 гр. Підійде для активної риби, має тіж характеристики що менша модель, але за рахунок розміра може спокусити крупнішу рибу.

Пюр - 3.4 гр, класичної форми коливалка, універсальна під різні види риб. Добре ловить жереха, щуку не крупну до 3 кг, крупного головня та окуня. Форель на бистрині також не проти атакувати цю модель.

Емі - 3.7 гр, має гарну різьбу у вигляді лосося, насічки додатково виблискують при проводці. Добре ловить не крупну щуку, далеко летить. Гарно працює на течії, де крупний головень, форель чи жерех залюбки атакують блесну.

Общий рейтинг (0)

0 до 5 звезд

Оставьте свой комментарий, отчет с рыбалки

Оставить комментарий от имени гостя

0 Ограничение символов
Размер текста должен быть больше 100 символов
Ваш комментарий будет проверен модератором, и после проверки опубликуется на сайте.
  • Комментарии не найдены