Нерестова заборона 2024 Україна

Весняно-літня нерестова заборона в Україні на 2024 рік

Нерест 2020 в Украине


Весняно-літня нерестовазаборона на риболовлю настає в Україні щороку в основному з першого квітня. Термін закінчення так само різний, в залежності від області, і водойм які в ній знаходяться. Наприклад на малих річках нерестовий заборона закінчується значно швидше ніж на водосховищах. Це пов'язано з тим, що на малих річках вода прогрівається швидше, і відповідно риба йде на нерест раніше.

Але для рибалок існує деякі обмеження на риболовлю під час весняно-літньої заборони. І в певному місці (зазначеному в указі на поточній рік для кожної області) дозволено буде ловити на одну вудку з одним гачків (поплавок, фідер) в денний час з берега. Або на вудилище спінінга на блешню, воблер, джиг. Норма вилову риби під час нересту, така ж як і в інший час - 3 кг. на добу на одного рибалку. Риболовля з човна, і навіть просто плавання на ній під час нересту в Україні строго заборонено. Так само потрібно дотримуватися мінімальний для вилову розмір певного виду риби.

Мінімальний для вилову розмір вказано не просто так. Як помітили для кожного виду він різний, це пов'язано з настанням статевої зрілості риби. Тобто коли вона вперше піде на нерест. Так наприклад судак йде на нерест на 3-4 році життя, коли його довжина до цього часу буде приблизно складати 42 см. І так для кожної риби. Вимірювати правильно рибу потрібно від початку голови (рота), до закінчення лускатого покриву, хвостовий плавник не виміряти.

Як ви ставитеся до весняно-літньої нерестової заборони на риболовлю, ходите в цей час на риболовлю. Або чекаєте закінчення нересту, і тоді вже спокійно на човні відправляєтеся на ловлю риби.

Общий рейтинг (1)

5 до 5 звезд

Оставьте свой комментарий, отчет с рыбалки

Оставить комментарий от имени гостя

0 Ограничение символов
Размер текста должен быть больше 100 символов
Ваш комментарий будет проверен модератором, и после проверки опубликуется на сайте.

Люди, участвующие в этой беседе

  • Гость - Яя

    Rated 5 до 5 звезд

    Коротко и ясно написано. Спасибо за напоминание!

    Короткий URL:

видео

Все видео