Рибалка на Черемоші

Річка Черемош протікає через Івано-Франківську та Чернівецьку області України, в довжину 80 км. Одна з найбільших приток Прута, берега річки густо заселені. Найбільші населені пунки Вижниця, Вашківці, смт Кути. Русло в більшій частині носить гірський характер, пороги та стрімкі перекати тут зустрічаються часто. Рибалка на Черемоші популярна, основну частину рибалок складає місцеве населення.

Річка Черемош рибалка
Назва: Черемош
Довжина: 80 км
Риба: підуст, головень, жерех, форель, дунайський лосось, окунь, бистрянка, марена
Гирло: Прут
Область: Івано-Франківська, Чернівецька

 

 

Черемош - прогноз кльову риби

Прогноз погоды
и клева рыбы
Каландар, с 09-12-2023 по 11-12-2023
СБВCПН
Время суток УтроДеньВечерНочьУтроДеньВечерНочьУтроДень
Облачность
Ясно
Ясно
Ясно
Ясно
Небольшая облачность
Небольшая облачность
Переменная облачность
Переменная облачность
Облачно с прояснениями
Облачно с прояснениями
Пасмурно
Пасмурно
Облачно с прояснениями
Облачно с прояснениями
Облачно с прояснениями
Облачно с прояснениями
Пасмурно
Пасмурно
Небольшой снег
Небольшой снег
Градусов °С -3-41-2-3-32-1-1-1
Давление, мм. 767767765765762762760762762762
Ветер
91
Ветер восточный
114
Ветер юго-восточный
121
Ветер юго-восточный
125
Ветер юго-восточный
113
Ветер юго-восточный
115
Ветер юго-восточный
114
Ветер юго-восточный
126
Ветер юго-восточный
325
Ветер северо-западный
137
Ветер юго-восточный
Скорость ветра 1 м/с2 м/с4 м/с3 м/с3 м/с3 м/с3 м/с1 м/с1 м/с2 м/с
Окунь, прогноз клева
По прогнозу клюет на: мотыль, балансир, зимняя блесна
Окунь
Клев плохой45%Клев плохой45%Клев плохой45%Клева нет0%Клев плохой45%Клев плохой35%Клев плохой45%Клева нет0%Клев средний50%Клев плохой35%
Форель, прогноз клева
По прогнозу клюет на: мотыль, блесна, балансир
Форель
Клев плохой40%Клев плохой40%Клев плохой40%Клева нет0%Клев плохой40%Клев очень плохой30%Клев плохой40%Клева нет0%Клев средний50%Клев очень плохой30%
Голавль, прогноз клева
По прогнозу клюет на: мотыль, опариш, короед, репейник
Голавль
Клев плохой40%Клев плохой40%Клев очень плохой30%Клева нет10%Клев плохой40%Клев очень плохой30%Клев очень плохой30%Клева нет10%Клев средний50%Клев очень плохой30%
Подуст, прогноз клева
Наживка: опариш, мотыль
Подуст
Клев средний50%Клев средний50%Клев плохой40%Клева нет0%Клев средний50%Клев средний60%Клев плохой40%Клева нет0%Клев плохой40%Клев средний60%
Рыбец, прогноз клева
Наживка: опариш, мотыль
Рыбец
Клев очень плохой30%Клев очень плохой30%Клев очень плохой20%Клева нет10%Клев очень плохой30%Клев плохой40%Клев очень плохой20%Клева нет10%Клев средний60%Клев плохой40%
Уклейка, прогноз клева
Наживка: опариш, мотыль
Уклейка
Клев плохой40%Клев плохой40%Клев очень плохой30%Клева нет0%Клев плохой40%Клев средний50%Клев очень плохой30%Клева нет0%Клев средний60%Клев средний50%

Пронгоз кльову дає інформацію стосовно активності риби в даний період, та на кілька днів наперед. Календар риболова враховує багато факторів які впливають на кльов риби в певний перід на даній водоймі. Але результат улову залежить від рибака, наскільки він правильно підбере місце ловлі, снасть та наживку для певного вида риби.

Рибалка на Черемоші інтересна на спінінг, водиться достатня кількість голавля. Ближче до гирла зустрічається жерех, а у верхній частині річки форель та дунайський лосось. Ці види риб добре клюють на блесна, як коливалки так і вертушки, а також на воблера. Джиговий тип ловлі тут рідко використовується. Спінінг для даної річки підійде з максимальним тестом до 15 гр, оптимальним буде в межах 2-7 гр, довжина оптимальна 2.10 м. Можна користуватися як шнуром так і жилкою з розривною нагрузкою до 5-7 кг. 

Також тут багато рибалок ловлять на звичайні донні снасті, в якості наживки використовують живця, виповзка, опариш. Літом голавля також можна ловити на черешню або вишню. 

Річка досить популярне місце для туризму, особливо рафтинг. У вихідні дні багато відпочиваючих на берегах водойми, сюди приїзджають і з інших областей України. Чиста вода, свіже повітря, та мальовничі краєвиди карпатсяких гір манять сюди туристів.

Можливо зацікавить прогноз кльову всіх риб Івано-Франківської області коли плануєте рибалити в цій місцевості, як на річках так і ставках. Календар кльову і прогноз погоди дають певну інформацію яку рибу завтра чи сьогодні краще ловити.

Річка Черемош з висоти - відео

Чорний Черемош, рибалка та рафтинг

Чоний Черемош рибалка та рафтинг
Назва: Чорний Черемош
Довжина: 87 км
Риба: підуст, головень, форель, дунайський лосось, мересниця, бистрянка, марена
Гирло: Черемош
Область: Івано-Франківська

 

Чорний Черемош типово гірська ріка з стрімкими перекатами та порогами. Знаходиться в Івано-Франківській області, в межах Верховинського району. Довжина 87 км, впадає в Черемош.

Тут особливо популярний рафтинг, приїзджають бажачі зі всієї України. У весніний період особливо складний та небезпечний, тому якщо досвіду не має, краще приїхати влітку, коли рівень води нижчий. В межах Верховини достатньо рафтинг клубів які допоможуть організувати сплав, та нададуть все необхідне спорядженя та інструкора.

Рибалка на Чорному Черемоші доволі складна, тут зустрічаються регулярні повені через гірський характер річки. Після грози потоки з гір стрімко стікають в річку і за кілька годин рівень води може різко змінитись. На спінінг тут можна спіймати короля гірських рік Україи і не тільки, дунайського лосося, також в достатній кількості форелі. Також зустрічається голавль, підуст, марена, рідше жерех, рибець, окунь. Чим вище вверх по течії тим різновид риб стає меншим, і в верхівї зустрічається переважно форель, дунайський лосось, мересниця та бистрянка. 

Білий Черемош - в довжину менший за дві попередні річки, довжина 51 км, протікає в Чернівецькій області, притока Черемоша. Проте маєдостатню кількість своїх приток: Яловичера, Лопушна, Стреженський, Калела, Дутця, Доней, Марониці (праві); Срибник, Гостовець, Пробійна, Кєкача, Яблуницький, Кохан. 

Суто гірська річка, зустрічається форель, підуст, дунайський лосось, гольян (мересниця), бистрянка, марена. Рибалка цікава на спінінг, та через швидку течію, та стрімкі перекати досить проблемна. 

Якщо рибалка на річці Черемош вам добре знайома, або бували в цій місцевості. Залишайте в коментарях звіт з рибалки, іншим відвідувачам буде цікаво дізнатись яка ситуація зараз з рибою та з кльовом на цій водоймі.

Рекомендуєм переглянути:


Общий рейтинг (0)

0 до 5 звезд

Оставьте свой комментарий, отчет с рыбалки

Оставить комментарий от имени гостя

0 Ограничение символов
Размер текста должен быть больше 100 символов
Ваш комментарий будет проверен модератором, и после проверки опубликуется на сайте.
  • Комментарии не найдены

видео

Все видео